ANA SAYFA

    Web Sitemize Hoş Geldiniz..

    Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyat politikası ile tercüme hizmetlerini sunmak amacıyla kurulan Güncel Tercüme Bürosu; 2000 yılından bu yana; teknik, ticari, edebi, hukuki, tıbbi, tez ve araştırma tercümelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile kalitemizden ödün vermeden birçok dilde hizmet veriyoruz.
   
    Bütün çeviriler kendi alanında uzman tercümanlar tarafından yapılır. Metin-belge tercümeleri için sayfa standardımız; yapılan tercüme metninde 1000 (bin) boşluksuz vuruş bir sayfa kabul edilir. Çevirileriniz, ilgili lisanın yeminli tercümanı tarafından tercüme edildikten sonra dijital ortamda soft kopi veya faks, çıktı olarak çoğaltılarak adresinize teslim edilir.
   
    Sözlü tercümelerde ise ücret saat üzerinden hesap edilir. Müşteri ile anlaşma sağlandıktan sonra, ilgili tercümanımızı zamanında belirtilen yere gönderiyoruz.
   
    Müşterilerimizin yalnızca tercüme işlerini değil aynı zamanda bu tercümelerin gerektirdiği noter, apostil, vilayet ve konsolosluk tasdiki işlemlerini de yaparak komple bir hizmet paketi sunuyoruz.
   
    Talebiniz halinde müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçerek en uygun maliyetli çözümü önereceklerdir.