20 Yıllık Tecrübe!

Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyat politikası ile tercüme hizmetlerini sunmak amacıyla kurulan Güncel Tercüme Bürosu; 2000 yılından bu yana; teknik, ticari, edebi, hukuki, tıbbi, tez , araştırma, vb. tercümelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile kalitemizden ödün vermeden birçok dilde hizmet veriyoruz

MİSYONUMUZ

Yeminli tercüme, akademik tercüme, noter onaylı tercüme, sözlü tercüme, yazılı tercüme, tıbbi tercüme, teknik tercüme ,ticari tercüme, Web sitesi tercümesi  gibi dallarda hizmet sunan Güncel Tercüme Beşiktaş tercüme bürosu uzman ve profesyonel kadrosuyla tüm çeviri taleplerinize uygun çözümler sunmaktadır. Güncel Tercüme Beşiktaş tercüme bürosu olarak; sorunsuz, kaliteli ve elbette ki güvenilir tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

 

TERCÜME FİYATLARI

Tercüme fiyatları, belgenin niteliğine ve çeviri yapılacak dile göre  alanında uzman mütercim-tercümanlar tarafından yapılır ve her bir sayfa standartı boşluksuz 1.000 karakterdir. 1.000 karakterin altındaki çeviriler, 1.000 karakter olarak kabul edilir. Tercüme fiyatlarına Kdv, stopaj. noter ve apostil tasdik ücretleri dâhil değildir.

100.000 karakter ve üzerindeki belgeler için indirimler uygulanmaktadır.

Tercüme Fiyatlandırmaları konusunda ayrıntılı bilgi için lütfen bize ulaşın

Sorunuz mu var?

Bizi (0212) 236 79 30 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.