20 Yıllık Tecrübe!

Sözlü Tercüme

Türkçe lisanına hakim olmayan yabancı uyruklu kişilerin herhangi bir iş toplantısına, resmi veya özel görüşmelerine, yanında ilgili lisanın tercümanı ile katılması ve iletişimi sözlü olarak taraflara tercüme etmesi işlemidir.

Sözlü Tercüme

Bir dil bir insan sözünden yola çıkarak insanların yaşamında dil olgusunun ne kadar önemli olduğu özellikle ifade edilebilinir. Bugün her insanın dünyanın bütün dillerini bilmesi de söz konusu değildir. Kimi zaman özel sebeplerden, kimi zaman iş amaçlı olarak yazılı ve/veya sözlü tercüme gereksinimlerimiz ortaya çıkabilir. Sözlü tercüme hizmetinin sunulmasında profesyonel bir prensibe sahip olmak elbette ki beraberinde önemli kazanımları getirecektir. Zira bu sayede anından tercüme hizmetini sağlanması mümkün olacağı gibi kaliteli bir tercüme hizmetiyle de tanışmak mümkün olacaktır.

 

Sözlü Tercüme Bürosu

Tercüme ya da bir diğer deyiş ile çeviri işi oldukça deneyim ve bilgi isteyen bir iştir. Güncel Tercüme Sözlü tercüme bürosu olarak hizmet verenlerin kapsamında çok daha başka işlerde yer alır.  Sözlü tercüme konusunda iddialı bir konumda yer alan büromuz; yüksek kalite standartlarına sahip bir şekilde tercüme hizmetini sizlerle buluşturmaktadır.  Böylece ortaya çıkması muhtemel diğer pek çok tercüme hizmetlerimizden de nitelikli bir şekilde yararlanmanız mümkün olacaktır.

Sorunuz mu var?

Bizi (0212) 236 79 30 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.