20 Yıllık Tecrübe!

Tıbbi Tercüme

Dahiliye, Diş Hekimliği,Toksikoloji, Diyagnostik ,Endokrinoloji, Endoskopi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Halk Sağlığı, Kardiyoloji, Mikrobiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Klinik rapor, araştırma ve makaleler, Tıp ve Eczacılık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri,Tıbbi ürün lisans ve patentleri, medikal cihaz satan firmaların tanıtımları ve bir çok tıbbi konularda yapılan tercüme hizmetidir.

Tıbbi Tercüme Hizmetlerimiz

Sağlık sektöründeki tıbbi dokümanlar ve ecza sektöründeki ilaç içeriklerine kadar tıbbın her alanında yapılan çevirilere tıbbi tercüme denir. Alanında uzman kişilere yaptırılması gereken bir tercüme türüdür. Gerçek tıp doktorları ile ya da bu alanda uzun yıllar tecrübe sahibi olmuş kişilerle yapılan çalışmalar daha güzel sonuçlara ulaştırır. Sektörde insan hayatı öncelikli olduğu için yapılacak çevirilerde en ufak hatalar göz ardı edilmemelidir. Doktor reçeteleri, medikal cihazların kullanım kılavuzları, sağlık sektöründeki yenilikleri anlatan makale ve yazıları da içeren tıbbi tercüme hizmeti mevcuttur.

Uzman Çeviriler ve Tıbbi Tercüme

Çevirilerde bir harf hatası bile telafi edilmesi zor sonuçlara sebep olur. Çeviri yapılacak metnin hangi amaçla kullanılacağı belirtilerek yapılan işlerde daha net sonuçlara ulaşılır. Tıbbi tercüme bürosu olarak sektörde faaliyet gösteren firmamız yaptığı hizmetler arasında tıbbi sunum çevirileri ve bitirme tezi projeleri de bulunur. Konusunda uzman çevirmenler ile her dilden çeviri yapmak mümkündür. Aslına uygun kaliteli bir çeviri için yapılması gereken son okuma yapılarak bitirilen işlerde daha iyi sonuçlara ulaşılır. En ufak bir hatanın bile kabul edilemeyeceği çevirilerde bu durum oldukça önem taşır.

Deneyim Tıbbi Tercümede Önemlidir

Tıbbi tercümeleriniz, deneyimli çevirmenler tarafından itina ile yapılır. Güncel Tercüme Beşiktaş tıbbi tercüme bürosu olarak herhangi bir tercüme hizmetiyle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

Bizi (0212) 236 79 30 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.