20 Yıllık Tecrübe!

Yeminli Tercüme

Konusunda uzman yeminli tercümanlar tarafından aslına uygun, tam ve doğru olarak tercüme edilen ve imzalanan belgelerdir. Yeminli Tercümanlar, ilgili lisanın mütercim tercümanlık bölümünden mezun olmuş veya yurt dışında tercümanlık eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti noterliklerinde yemin zabtı olan tercümanlar, yeminli tercüman statüsüne sahiptirler.

Yeminli Tercüme Hizmetlerimiz

Gelişen uluslar arası ilişkilerle beraber çok uzak ülkelerin bile birleriyle rahatlıkla iletişim kurabildiklerini söylemek mümkün olmaktadır. Gerek ticaret hayatında gerekse sosyal hayatta farklı ülkelerin iletişim içerisinde bulunuyor olması, tercüme hizmetlerine duyulan ihtiyacın da artış göstermesine sebep olmaktadır.  Özellikle yeminli tercüme hizmetleri en çok ihtiyaç duyulan tercüme alanlarının başında gelir. Firmamız; uluslar arası kalite standartlarına uygun bir şekilde yeminli tercüme hizmetleri sunuyor. Böylece ortaya çıkan ihtiyacın karşılanması noktasında etkili bir çözüm oluşturuyor.

Profesyonel Bir Tercüme Hizmeti Sunuyoruz!

Alanında uzman ve profesyonel olan tercüman kadromuz sayesinde, Akademik Tercüme, Ticari Tercüme, Hukuki Tercüme gibi  birçok alanda hizmet veriyoruz. Bununla birlikte Tıbbi Tercüme ve Teknik Tercüme gibi üst düzey tercümeleri de sizlerle buluşturuyoruz. Yeminli tercüme bürosu olarak hemen her türlü tercüme hizmetinizde yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Beşiktaş Tercüme Hizmetlerimizin Merkezidir

Beşiktaş ilçesinde nitelikli bir tercüme hizmetinin adresi konumunda yer alan firmamız; sorunsuz, kaliteli ve güvenli bir tercüme hizmetinin de adresi konumunda yer almaktadır. Beşiktaş yeminli tercüme bürosu söz konusu olduğunda ilk akla gelen firmamız; tercüme alanında en güncel yenilikleri de takip etmek noktasında oldukça başarılıdır. Bundan dolayı ortaya çıkacak hemen her alandaki tercüme hizmetinin karşılanması noktasında mükemmel bir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız.

Sorunuz mu var?

Bizi (0212) 236 79 30 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.