20 Yıllık Tecrübe!

Ticari Tercüme

İhale şartnameleri, uluslararası ticaretle ilgili bilgi, belge, kanun ve yönetmelikler, ithalat - ihracat yazışmaları, iş mektupları, şirket sunumları, muhasebe ve bir çok ticari konularda yapılan tercüme hizmetleridir.

Ticari Tercüme Hizmetimiz

Ticari tercüme; bankacılık, finans, yatırım danışmanlığı, fabrikalar ve holdinglerin ihtiyacı olan evrakların istenen dile tercüme edilmesidir. Şirketlere ait yıllık bilançolar ile ithalat ve ihracat için gerekli belgeler ticari tercümenin uzmanlık alanına girer. Bu alanda çalışan çevirmenler, çevrilecek belgelerdeki hukuki ve sektör diline de hâkim olmalıdırlar. Ayrıca mali tablolar, strateji rehberleri, pazarlama ve reklam çevirileri de yapılacak ticari tercüme alanları arasında yer alır. Farklı dillerde kullanılan çok küçük nüanslar çeviriyi tamamen değişik bir anlama kaydırabilir.

Zamanında Teslim Ticari Tercümeler

Ticari Tercümeler de, şirketler için zaman oldukça önemlidir. Evrak gecikmelerinde ciddi maddi kayıplar yaşamak firmalar için olumsuz sonuçlar doğurur. Ticari tercüme bürosu olarak aldığımız işi zamanında ve düzenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Güvenilir Ticari Tercüme Hizmeti

Güncel Tercüme Beşiktaş ticari tercüme bürosu; bu sektörün en iyilerinden birisidir. Yeminli ve noter onaylı tercüme seçenekleri ile  profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Gizlilik esası ön planda tutularak, evraklarınız güvenilir bir şekilde tercüme edilir.

Sorunuz mu var?

Bizi (0212) 236 79 30 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.